Оренда Автовишка 35 м
На складі
Рейтинг:

Оренда Автовишка 35 м

Оренда Автовишка 35 м

Вантажопідйомність (кг)300

Висота підйому (м)35

Тип стрілителескопічна

Можливість комплектації додатковим обладнаннямЛюлька

На складі 8900
8 900 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди

Характеристики:

Вантажопідйомність (кг)
300
Висота підйому (м)
35
Тип стріли
телескопічна
Можливість комплектації додатковим обладнанням
Люлька

Проведення висотних робіт у Києві та Київській області вимагає застосування спецтехніки, що забезпечує їхню високу ефективність та безпеку для працівників. Оренда автовишки 35 м – таку послугу надає наша компанія, яка понад 10 років працює в даній галузі.

Оренда автовишки 35 м позмінно

Ми пропонуємо можливість орендувати автомобільну вежу з телескопічною стрілою за доступною ціною. Замовити спецтехніку можна на 8, 16, 24 години або на більший період позмінно. Машина обладнана люлькою, що відповідає всім вимогам техніки безпеки, та забезпечує підйом на висоту до 35 метрів. Максимальна вантажопідйомність обладнання складає 0,3 тонн.

Оренда автовишки 35 м на одну зміну (8 год) коштує 8,9 тис. грн. Техніка надходить у повністю справному стані, підготовлена ​​до негайного початку робіт.

Компанія Мінірент пропонує послуги спецтехніки будівельного та дорожнього типу, оренда екскаватора jcb 3cx та оренда bobcat та багато іншого.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!