Оренда Автовишка 28 м
На складі
Рейтинг:

Оренда Автовишка 28 м

Оренда Автовишка 28 м

Вантажопідйомність (кг)500

Висота підйому (м)28

Тип стрілителескопічна

Можливість комплектації додатковим обладнаннямЛюлька

На складі 7500
7 500 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди

Характеристики:

Вантажопідйомність (кг)
500
Висота підйому (м)
28
Тип стріли
телескопічна
Можливість комплектації додатковим обладнанням
Люлька

Оренда автовишка телескопічна - затребувана послуга для виконання вантажно-розвантажувальних, висотних робіт. Особливість моделі – наявність люльки, вантажопідйомність – 500 кг та висота – 28 метрів. Така характеристика техніки робить її затребуваною у будівництві, при благоустрої ділянок та інших завдань.

Телескопічна автовежа або АГП 28 метрів – середній вид обладнання. Включає:

  • продуману конструкцію;
  • безпечне та плавне підняття платформи;
  • стріла - колінчастий тип.

Компанія Мінірент пропонує замовляти конструкцію на годину та більш тривалі терміни на вигідних умовах. Робота оператора входить у послугу, хоча можна взяти машину в оренду без нього. Техніка проходить своєчасне технічне обслуговування, компанія гарантує високу якість. Ціна розраховується індивідуально, зміна – 8 годин обійдеться від 7500 грн.

Компанія Мінірент пропонує послуги спецтехніки будівельного та дорожнього типу, оренда jcb 3cx в Києві та оренда екскаватора bobcat та багато іншого.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!


Питання та відповіді