Автовишка 28 м
На складі
Рейтинг:

Автовишка 28 м

Автовишка 28 м

Вантажопідйомність (кг)500

Висота підйому (м)28

Тип стрілителескопічна

Можливість комплектації додатковим обладнаннямЛюлька

На складі 7500
7 500 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди

Характеристики:

Вантажопідйомність (кг)
500
Висота підйому (м)
28
Тип стріли
телескопічна
Можливість комплектації додатковим обладнанням
Люлька

Наша компанія більше 10 років займається спецтехнікою різних виробників, у тому числі надаючи організаціям можливість скористатися такою популярною послугою, як оренда автовишки 28м. Ми працюємо на території Києва та Київської області, пропонуючи якісне будівельне та комунальне обладнання за доступними цінами.

Оренда автовишки 28м

Дана вежа на автомобільному шасі має підйомний пристрій з телескопічною стрілою та забезпечує підйом люльки на висоту до 28 метрів. При цьому вантажопідйомність обладнання становить 0,5 тонни, що робить машину незамінним інструментом, за допомогою якого можна виконувати багато видів робіт.

Умови надання послуги

Оренда автовишки 28м здійснюється позмінно, тривалість зміни – 8 годин. Послугу можна замовити за ціною від 7,5 тисяч гривень.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!