Оренда Автокран XCMG 25 т 38 м
На складі
Рейтинг:

Оренда Автокран XCMG 25 т 38 м

Оренда Автокран XCMG 25 т 38 м

Вантажопідйомність (кг)25000

Довжина стріли (м)38

На складі 9900
9 900 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди
  • Виробник: XCMG (ССТГ)
  • Артикул: кітаєць, Китаец

Характеристики:

Вантажопідйомність (кг)
25000
Довжина стріли (м)
38

Оренда крана 25 тонн – оптимальний варіант для складних завдань у завантаженні-розвантаженні різних вантажів. Устаткування від виробника Xcmg вирізняється відмінними експлуатаційними характеристиками. Спецтехніка впорається підйомом важких механізмів на висоту, задач з евакуації транспорту, прокладанням інженерних споруд та іншими ремонтно-будівельними операціями.

Компанія Мінірент пропонує кілька варіантів кранових установок на найвигідніших умовах у місті Київ та Київська область.

Послуга оренда автокран 25 тонн – це вибір практично універсального підйомно-транспортного механізму. Розміщено таке обладнання на шасі вантажного автомобіля чи спеціальну платформу.

Серед переваг замовляти саме цей варіант крана:

  • вантажопідйомність – 25 тонн;
  • стріла завдовжки 38 метр;
  • маневреність, можливість переміщення у міських умовах, на дорогах загального застосування.

Сучасне обладнання доступно отримати з роботою досвідченого оператора, що дуже важливо під час виконання точних рухів, переміщення складного вантажу.

Скільки коштуватиме оренда на кілька годин?

Ціна даної моделі за зміну (16 годин) – 19800 грн. Коротші терміни оренди обумовлюються в індивідуальному порядку. Для застосування на тривалий термін, наприклад, на час будівельних робіт, можна підписати договір співпраці з приємною знижкою.

Які автокрани можна взяти на прокат у компанії Мінірент?

На початку представлено різне обладнання, як світові бренди, так і всім відомий Іванівець. Вони відрізняються своїми можливостями, варіантами переміщення.

Компанія Мінірент пропонує послуги спецтехніки будівельного та дорожнього типу, оренда bobcat та оренда екскаватора jcb 3cx та багато іншого.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!