Оренда Автокран XCMG 25 т 38 м
На складі
Рейтинг:

Оренда Автокран XCMG 25 т 38 м

Оренда Автокран XCMG 25 т 38 м

Вантажопідйомність (кг)25000

Довжина стріли (м)38

На складі 9900
9 900 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди
  • Виробник: XCMG (ССТГ)
  • Артикул: кітаєць, Китаец

Характеристики:

Вантажопідйомність (кг)
25000
Довжина стріли (м)
38

Оренда крана 25 тонн – оптимальний варіант для складних завдань у завантаженні-розвантаженні різних вантажів. Устаткування від виробника Xcmg вирізняється відмінними експлуатаційними характеристиками. Спецтехніка впорається підйомом важких механізмів на висоту, задач з евакуації транспорту, прокладанням інженерних споруд та іншими ремонтно-будівельними операціями.

Компанія Мінірент пропонує кілька варіантів кранових установок на найвигідніших умовах у місті Київ та Київська область.

Послуга оренда автокран 25 тонн – це вибір практично універсального підйомно-транспортного механізму. Розміщено таке обладнання на шасі вантажного автомобіля чи спеціальну платформу.

Серед переваг замовляти саме цей варіант крана:

  • вантажопідйомність – 25 тонн;
  • стріла завдовжки 38 метр;
  • маневреність, можливість переміщення у міських умовах, на дорогах загального застосування.

Сучасне обладнання доступно отримати з роботою досвідченого оператора, що дуже важливо під час виконання точних рухів, переміщення складного вантажу.

Скільки коштуватиме оренда на кілька годин?

Ціна даної моделі за зміну (16 годин) – 19800 грн. Коротші терміни оренди обумовлюються в індивідуальному порядку. Для застосування на тривалий термін, наприклад, на час будівельних робіт, можна підписати договір співпраці з приємною знижкою.

Які автокрани можна взяти на прокат у компанії Мінірент?

На початку представлено різне обладнання, як світові бренди, так і всім відомий Іванівець. Вони відрізняються своїми можливостями, варіантами переміщення.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!