Оренда Автокран 25 т
На складі
Рейтинг:

Оренда Автокран 25 т

Оренда Автокран 25 т

Вантажопідйомність (кг)25000

Довжина стріли (м)21

На складі 6000
6 000 грн./смена (8 часов) грн./зміна (8 годин)

Всі ціни вказані без ПДВ. ТОВ «Мінірент» залишає за собою право змінювати ціни і наявність техніки, зазначену на сайті і не несе відповідальності за друкарські помилки і помилки на сайті. Ціни вказані в гривнях. Фото техніки, розміщені на сайті, можуть відрізнятися від техніки, яка здається в оренду. Зазначені ціни не включають транспортування. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру робіт, часу виконання роботи і т.п.

Количество смен арендыКількість змін оренди

Характеристики:

Вантажопідйомність (кг)
25000
Довжина стріли (м)
21

Автокран 25т варто замовляти для операцій різної складності при завантаженні та розвантаженні. Послуга оренда спецтехніки автокран від компанії Мінірент - можливість отримати сучасне обладнання, гарну якість та високий рівень надійності.

Якими характеристиками має обладнання?

Автомобільний кран 25 т – універсальна модель з підйомно-транспортним механізмом. Кріплять обладнання на вантажну машину або з фіксацією на спецплатформі.

Основні технічні особливості:

  • Висока вантажопідйомність – 25 тонн;
  • Стріла з довгою -21 м.
  • Елементи із міцної сталі, що зменшують загальну масу машини та дозволяють легше транспортувати її;
  • Кабіна оператора з добрим оглядом, ергономічним розміщенням внутрішніх частин, продуманою панеллю управління.

Оренда пропонує різну спецтехніку: Івановець, Камаз, Xcmg та інших виробників. Менеджери допоможуть підібрати варіант під потреби конкретного клієнта та відповідний спектр робіт. Вигідний варіант прокату доступний у Києві та Київській області. Ціна обговорюється індивідуально, на сайті доступно подивитися скільки коштуватиме зміна — 8 годин, з роботою оператора.

1 відгук на Оренда Автокран 25 т

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!