Екскаватор на гусеничному ходу - один із найбільш затребуваних варіантів землерийного обладнання. Це високоефективні машини, що можуть упоратися з великим спектром завдань. Типова конструкція складається з ходової частини, кабіни, робочого органу – ковша, для виїмки ґрунтових мас. Техніка має особливість – гусеничну стрічку, що відповідає за переміщення машини по будмайданчику. Також важливими параметрами обладнання є високі показники прохідності та велика функціональність. При цьому, експлуатація проста, елементи витривалі та невибагливі у роботі та ремонті. Екскаватори гусеничні характеристики роблять техніку відмінним рішенням для різних напрямків робіт та сфер. Виконання складних земляних робіт відбувається з мінімальною затратністю, як часу та трудового потенціалу.
Де застосовують повноповоротний гусеничний екскаватор?
Екскаватор гусеничний в оренду - запит для будівельної діяльності. Але лише цим застосування не обмежується. Машину часто обирають для лісозаготівлі, сільського господарства, виробництва, робіт комунальних служб. Техніка активно застосовується у дорожньо-будівельних процесах, у діяльності рятувальників при аваріях.
Особливості конструкції, функціонал, можливість фіксації великої кількості змінного обладнання – відмінний вибір для виконання таких завдань:
- Розробок основи фундаменту – котлованів;
- формування споруд під інженерні комунікації;
- Зведення кювету, насипу, біля дорожніх колій;
- Складні роботи з обробки скелястих ґрунтів;
- Завдання на твердих, промерзлих ділянках;
- Операції з очищення водойм;
- Демонтаж не операції на спорудах;
- Вантажно-розвантажувальні операції із сипучими матеріалами;
- Підняття, рух важких металевих конструкцій.
Які переваги має гусеничний екскаватор навантажувач?
Ходова частина на гусениці суттєво розширює сферу використання затребуваної конструкції екскаватора. Рейтинг гусеничних екскаваторів серед великого асортименту спецтехніки є дуже високим, адже машина має багато плюсів. Вона вирізняється п'ятьма важливими перевагами:
- Підвищеною прохідністю. Відмінний, стабільний вибір для переміщення по ґрунтовій дорозі, лісових просіках або зовсім по полю та бездоріжжю;
- Маневреністю. Гусенична модель може зробити поворот у будь-якому місці, а також змінювати положення робочого органу на 360 °;
- Надійність. Ці механізми добре працюють за складних кліматичних умов, витримує великі навантаження та ефективно виконують поставлені завдання;
- Універсальність. Широке розмаїття навісного обладнання значно розширює можливості техніки. Машина може виконувати багато операцій – від розробки котловану до навантаження піску;
- Стійкістю. Навіть маленький гусеничний екскаватор здатний пересуватися складними рельєфами, піднімається по крутих схилах, буде надійно захищений від ризику перекинуться.
Великий автопарк моделей в оренду пропонує компанія Мінірент. Це спецтехніка від перевірених брендів, гусеничні екскаватори Jcb, Cat та ін. Послуги доступні для замовлення у місті Київ та Київській області.
Різновиди машин
Новий гусеничний екскаватор може мати багато відмінностей від своїх родичів. Хоча основні компоненти всіх машин практично однакові.
Поділяють техніку за кількістю ковшів:
- Універсальний варіант із одним ковшем. Відмінний вибір для навантаження сипких, копання траншей, водойм тощо;
- Багатоковшова модель. Спеціально розроблене обладнання, призначене для проведення комунікацій (риття траншей)
Тип двигуна:
- Електро. Актуальне рішення для роботи у тунелі, закритому просторі;
- Дизельне паливо. Велика потужність та можливість використання на відкритому майданчику.
Тип приводу ковша:
- Гідравліка, з виконанням копання та розвороту;
- Механіка, що відрізняється простотою обслуговування та надійністю в роботі.
Розширення можливостей знімним обладнанням
Екскаватор гусеничний Jcb та багатьох інших виробників часто має конструкцію, що дозволяє встановлювати різні види знімних механізмів. Так, штатний ківш може відрізнятися формою ковша (варіанти прямої лопати чи будівельного типу). Замість нього можна на поворотній рукоятці закріпити необхідний інструмент. Серед затребуваних рішень доповнень: гідромолот, грейферна щелепа, розпушувач, гідробур, гідроножиці. Замінюють основний робочий орган і на щоглу, різні гаки. Всі ці механізми розширюватимуть можливості експлуатації однієї і тієї ж моделі техніки.
Як вибрати техніку та яка ціна на послуги?
Кожен із типів машин і складається зі стандартного набору конструктивних елементів: ходової рами, поворотної платформи, кабіни, робочого блоку (рукоятка, ківш). Але при виборі моделі під конкретні завдання слід звертати увагу на ряд технічних характеристик та функціональних особливостей. Ефективність підбору визначається:
- Габаритами;
- Корисною потужністю;
- Швидкістю пересування;
- Загальною масою;
- Типом шасі гусениці;
- Формою та розміром ковша.
Ціни на гусеничні екскаватори можуть відрізнятись в залежності від цих параметрів. Купівля машини вимагає великих вкладень, тому в більшості випадків для будівельних та інших компаній, приватних користувачів оптимальним рішенням буде оренда машини, разова або з підписанням договору на конкретний період робіт.
Підбирати варіант техніки слід з урахуванням майбутніх робіт та споруд. Тип ковша та іншого змінного обладнання також залежить від обсягу ґрунтових мас, параметрів розробки чи споруд. Якщо передбачається операції зі спорудження підземних частин будівель, траншею актуально використовуватиме прямі та зворотні лопати, драглайн. Часто фахівці надають перевагу конкретному виробнику техніки. При підборі треба оцінити модель марки за технічними характеристиками: глибина, висота копання, показник максимального та мінімального радіусів різання.
Коментарі:
Написати коментар