Різні види демонтажу. Вибуховий, механізований, поелементний розбір споруд та будівель

Різні види демонтажу. Вибуховий, механізований, поелементний розбір споруд та будівель
2023-04-12
1
390
Рейтинг: 5
Опис статті

Демонтаж

Здавалося б, руйнувати завжди простіше, ніж зводити нові споруди та прокладати шляхи. Але знесення також потребує певних знань та техніки. Демонтаж - це комплекс дій в результаті яких виходить вільний простір майданчика, який можна використовувати для будівельних робіт чи інших завдань. Компанія Мінірент пропонує послуги з демонтажу від фахівців із застосуванням спеціалізованого обладнання. Таке рішення допоможе отримати якісний майданчик у найшвидші терміни.

Види демонтажу

На сьогодні у демонтажних роботах можна виділяти кілька видів:

  • Вибуховий метод. Підходить для бетонних та залізобетонних конструкцій, які складно ліквідувати. Вибухівка – процес, що потребує особливих заходів обережності. Спочатку прибирають усі елементи з дерева, лише потім закладають спеціальну речовину. Роботу варто довіряти професіоналам, вони забезпечать ефективне знесення будівель будь-якої складності;
  • Механізований метод. Каталог техніки широкий та різноманітний, є спеціальні машини та навісне обладнання для якісного демонтажу. Серед затребуваних рішень використання гідромолота, гідроножиць, мультипроцесора, гідрокліну, грейферного захоплення та інших установок. Так, гідроножиці дозволяють акуратно розламати споруду, грейферне захоплення не просто руйнує стіни, а й виконує етап навантаження будівельного сміття. За допомогою гідрокліну доступно дбайливо демонтувати окремі елементи без пошкодження основи;
  • Поступовий розбір споруд та будівель. Дачний будинок, невеликий котедж чи споруду слід розбирати поступово. Часто можна обійтися без техніки, якщо конструкція не дуже міцна, а матеріали піддаються ручному способу розбирання.

Оренда спецтехніки для демонтажу.

Будівництво – процес, який потребує підготовки майданчиків. Демонтувати старі споруди, конструкції та поверхні можна з ефективною технікою та обладнанням. Різні моделі представлені у каталогах компанії. Підібрати оптимальне рішення допоможе менеджери компанії. Вартість робіт залежить від обраного типу демонтажу, техніки, особливостей майданчика та термінів виконання замовлення. Оператори впораються із завданнями на найвищому рівні, адже знають все про інструментарій, його можливості до конкретного матеріалу.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!